in ,

13 טיפים וטריקים לא מוסריים ולא נחמדים אבל שיהפכו את החיים שלכם להרבה יותר קלים

בואו נודה בזה, החיים לא קלים בכלל. הם מאבק תמידי בו אנו נלחמים באופן קבוע בחוקים ורגולציות שלפעמים נראות לנו חסרות היגיון לחלוטין.

ואנחנו תמיד בעד להפוך את החיים לקלים יותר וחשוב להקיף את עצמו באנשים שתמיד מסתכלים על חצי הכוס המלאה.

אבל מה עם האנשים שמצאו דרכים גאוניות להוציא את המירב מהחיים?

רשימה שצצה לה ברשת מציעה טיפים שימושיים ועצות מועילות שאולי לא הכי אתיות או נחמדות אבל הן יבטיחו שאתם תמיד תהיו לפני כולם והחיים שלכם כתוצאה מכך יהיו הרבה יותר קלים.

הנה כמה 'טיפים של אלופים' שמתאימים לכל הגילאים ולכל הסיטואציות בחיים.

1. קנו קונוס סימון לבטיחות ותשתמשו בו כדי לשמור לכם חניה. רוב האנשים יפחדו להזיז אותו.

2. אין לכם כסף לקנות מכונית וההורים לא מוכנים לעזור לכם? תגידו להם שאתם הולכים לקנות אופנוע בגלל שאין לכם מספיק כסף למכונית.

3. אם אתם רוצים יום מחלה וצריכים אישור מהרופא, אתם יכולים להכפיל את משך ימי המחלה על ידי כך שתגידו לרופא שאתם עובדים בתעשיית המזון.

Hazlitt.net

4. נסו לעבוד על הילד שלכם שישלם לכם על שירות מזויף באינטרנט. אם זה יעבוד, אתם תלמדו על הילד שלכם לקח חשוב לגבי התנהגות ברשת, וגם תקבלו תשלום על השיעור הזה תוך כדי.

5. לא רוצים לשלם על חנייה לעולם? פשוט תקנו כרטיס חניה פעם אחת ותמשיכו לשים אותו על הדשבורד או מתחת לוישרים בכל פעם שאתם חונים.

6. בשנה האחרונה שלכם כסטודנטים 'תאבדו' את כרטיס הסטודנט שלכם ותוציאו אחד חדש. תאריך התפוגה יתאפס ותוכל ולקבל עוד כמה שנים של הנחות.

7. שלחו את הזמנת החתונה שלכם לכל המיליונרים שאתם יכולים למצוא. יתכן והעוזרת שלהם תשלח לכם מתנה בלי בכלל לדעת מי אתם או מאיפה הבוס שלה מכיר אתכם.

bankrate.com

8. לא רוצים לדבר עם שיחת ספאם שוב? תענו לטלפון ותגידו 'משטרת ____ שלום', הם בדרך כלל מיד ינתקו.

9. כשאתם הולכים לראיון עבודה תבקשו מ 2-3 חברים שלכם ללכת לראיון גם ותגידו להם לתת את הראיון הכי מטופש ומגוחך אי פעם. כך הסיכויים שלכם להתקבל לעבודה גבוהים יותר.

10. מתקשים להעסיק את הילדים שלכם בבית? החביאו 4 ממתקים ברחבי הבית, אבל תגידו להם שהחבאתם 5.

Wikipedia

11. אם אתם צריכים בקבוק מים או מטריה, לכו למחלקת אבידות ומציאות באוניברסיטה או הבית ספר הקרוב. סביר להניח שאלה שני הדברים השכיחים ביותר שסטודנטים שוכחים.

12. יש לכם דייט? תגידו לדייט שלכם שלוח הזמנים שלכם עמוס מאוד. אם הדייט הולך טוב, אתם יכולים להעמיד פנים שהייתם צריכים להזיז פגישות ואת כל לוח הזמנים שלכם כדי לצאת לדייט והיא תתרשם מאוד. ואם הדייט לא הולך טוב, יהיה לכם את התירוץ המושלם ללכת.

13. אם יש לכם מסעדה אהובה, תרשמו בביקורת בגוגל שהיא לא מתאימה לילדים. כך תוכל ולהימנע מילדים מרעישים במהלך הארוחות שלכם שם.

Best Life

חלק מהטיפים האלה גאוניים וחלק די מובנים מאליהם, אבל בסך הכל הם מזכירים לנו שמה שאומרים לנו לעשות זה לא תמיד מה שאנחנו חייבים לעשות, תמיד יש דרך קלה יותר!

בבקשה שתפו את הטיפים הגאוניים האלה עם החברים והמשפחה שלכם, הם בטוח יודו לכם.

הדרך בה אתם עושים אגרוף חושפת פרטים מעניינים מאוד על האישיות שלכם

אמא השתמשה ברשתות החברתיות כדי להזהיר הורים אחרים מפני סטרפטוקוקוס בסינוסים