in ,

מה הצורה של האגודל שלכם? התשובה יכולה לחשוף סודות על האישיות שלכם

אומרים שישנו קשר חזק בין מאפיינים פיזיים לבין תכונות אישיות שיש לנו. אולי קשר שאנו עדיין לא מבינים לגמרי.

כך או כך, המראה הפיזי שלנו וצורת הגוף שלנו משחקים תפקיד מרכזי באיך שאנו רואים את עצמנו ובאיך שהאישיות שלנו נבנית. לכן רבים מאמינים שתכונות פיזיות יכולות לחשוף הרבה מאוד על מי שאנחנו מבפנים.

לדוגמא, האם ידעתם שישנם 5 סוגים שונים של אגודלים, כולם בצורות שונות?

הסתכלו על האגודל הימני שלכם, באיזו צורה הוא? המשיכו לקרוא וגלו מה הוא חושף על האישיות שלכם…

סוג 1 – א' – חצי עליון גדול יותר מחצי תחתון

אם יש לכם אגודל בצורה הזו, אתם כנראה אנשים מלאי אמביציה. אתם לא נהנים מבינוניות, ותמיד שואפים לטוב ביותר. לכוון לכוכבים זו חלק מהאישיות שלכם – אפילו כששקט, אתם חושבים איך להשיג את המטרה שלכם.

יותר מכך, אתם אנשים שיכולים להיות אובססיביים להשגת המטרות שלכם. התשוקה שלכם להצליח יכולה להיות הדרייב שלכם, אבל אתם לא מסוג האנשים שמתגאים או מתרברבים בהצלחה שלכם – אלא אתם אסירי תודה וצנועים. זה שילוב של ענווה וכוח רצון שהופך אתכם לאנשים חזקים.

סוג 2 – ב – חצי תחתון גדול מחצי עליון

אם זו צורת האגודל שלכם, אתם אנשים עם רגליים על הקרקע ותמיד צנועים. אתם רגועים ומלאי ביטחון, אבל יותר מהכל אתם אכפתיים.

אתם לא מבטיחים דברים גדולים בלי להיות בטוחים שתקיימו אותם.

אתם אוהבים את הדברים הפשוטים בחיים. אתם מוצאים אושר ושלווה בדברים שאחרים אולי יחשבו שהם יומיומיים ורגילים. אתם נשארים צנועים ולא שוכחים להראות את ההערכה שלכם כלפי אלו שעזרו לכם להגיע לאן שהגעתם. לכן אתם אנשים עשירים. אולי לא בכסף, אבל בהחלט באהבה וידידות.

סוג 3 – ג – שני החצאים באותו גודל

אם האגודל שלכם נכנס לקטגוריה הזו, אתם כנראה מסוג האנשים שתמיד פועלים לאיזון. אתם אוהבים להשיג הרמוניה בחיים ורוצים לקרב אנשים יחד אז היקרים לכם יכולים להיות קרובים גם. האישיות שלכם מורכבת כך שתמיד תחפשו איזון בחיים – פחות מזה פשוט לא מספיק טוב.

תאוריית היינג ויאנג מתאימה לכם מאוד. בדברים רעים אתם תמיד מוצאים טוב. אתם תמצאו משהו יפה למרות הקושי שאולי נמצא מולכם, תמיד תמצאו דרך לנוע קדימה. דרך אושר, רוגע ועימות, אתם מסוג האנשים שמכוונים לסוג של איזון בחיים שאנשים יכולים לקנא בו. החיים שלכם מבוססים על הרמוניה פיזית, רוחנית ורגשית.

סוג 4 – ד – אגודל גמיש

אם יש לכם אגודל גמיש מאוד, אתם מסוג האנשים שמסתגלים מצוין לסיטואציות שונות. אתם שורדים ראשונים ובדרך כלל אתם הראשונים לקלוט שמשהו השתנה ואתם צריכים להשתנות יחד איתו.

זה יכול להיות מיושם בצורה מנטלית. אתם יכולים לקבל מידע חדש ולשנות את הדעה שלכם על סמך העובדות החדשות. יש לכם ראש פתוח ויכולים לשנות את הגישה וההתנהגות שלכם כשצריך כדי להגשים את המטרות שלכם. זו תכונה נדירה והיא מספקת לכם הזדמנות טובה ביותר לשרוד אפילו בסיטואציות הקשות ביותר.

סוג 5 – ה – אגודל נוקשה

בינתיים, אם יש לכם אגודלים נוקשים שלא זזים, יש לכם אישיות דומיננטית ואתם יכולים להיות עקשנים למדי. אתם אנשים שיש להם מילה ולא מפרים הבטחות בקלות. אתם אנשים ישירים ואתם לא רוצים לשנות את זה כדי להשיג את המטרות שלכם. אם החלטתם על משהו, קשה מאוד להזיז אתכם ממסלולכם.

יותר מכך, אתם מסוג האנשים שאפשר לסמוך עליהם – גם כדי להקשיב וגם כדי לדבר איתו. הנאמנות שלכם, כמו האישיות, היא מושא להערצה, ואתם בטוחים בהחלטות שלכם. העקשנות שלכם יכולה להיות דבר טוב, מכיוון שזה אומר שחשבתם מ א' ועד ת' על כל הרעיונות שלכם.

הסתכלו על האגודל שלכם ובדקו באיזו קטגוריה אתם נמצאים. האם זה עבד בשבילכם? אני חייב לומר, שלי היה מדויק למדי. 

בבקשה שתפו את זה עם כל מי שאתם מכירים, עד שעוד אנשים יוכלו להסתכל על האגודל שלהם ולגלות מה הוא חושף על האישיות שלהם. 

משטרה מזהירה את כל הנשים: זאת הסיבה שאתן תמיד צריכות ללכת עם שאקל בתיק (Open list) (0 submissions)

אמא גילתה שלתאומים יש תסמונת דאון – בשליש השלישי קיבלה החלטה ששינתה את חייה לנצח