זה מה שההיסטוריה לא רוצה שתדעו על הענקים האנושיים

כאשר אנחנו מסתכלים אחורה על ההיסטוריה, היא יכולה לחשוף דברים שהמוח שלנו לא מסוגל להבין. דברים שמאתגרים את המציאות הנוכחית וההיסטורית כפי שאנו מכירים אותה. ואחת האגדות או הסיפורים המרתקים היא החידה של האנשים הענקיים, תופעה אשר מוסתרת על ידי זמן ואף על ידי השיח של המיינסטרים.

לפי סיפורים עטופים בסודיות, אנשים ענקים התהלכו בעבר על פני כדור הארץ. הגודל והצורה שלהם היא דבר שהיה קשה להבין. הענקים הללו, שהיו חלק מהתרבות הטרטריאנית, הגיעו לגיל ממוצע של 35, שהיה דבר שאינו ניתן להשוואה בתקופה שלהם.

עם זאת, קיומם של הענקים האדירים הללו לא הייתה רק ​​הערת שוליים בהיסטוריה, אלא עניין של מחלוקת סתמית. הטענות טוענות כי במאמץ לשמר את שלטון הציוויליזציה, פקודות הוותיקה מיפו את ההשמדה של הגופים הללו, שהגפומה הקשורה באופן אופייני להן היווה איום נתפס על מערכות כוח מבוססות.

עם זאת, קיומם של הענקים האדירים הללו לא הייתה רק ​​הערת שוליים בהיסטוריה, אלא עניין גם עניין של מחלוקת גדולה. לפי חלק מהטענות, בניסיון לשמר את הדומיננטיות של הציוויליזציה, פקודות מהותיקן הורו לחסל את הענקים הללו. כאשר הנוכחות שלהם היוותה איום על יחסי הכוחות שהיו קיימים בעת ההיא.

מסמכים מסוף הקבר ה-19 מספקים הצצה לזכרי התרבות האפיגמטית הזו, עם דיווחים על אחרוני הענקים שצעדו ברחובות בסביבות 1890. מחזות אלה, אף כי הם זכר להיסטוריה אבודים, משמשים זכר להיסטוריה אבודת. פרק המוסתרת על ידי עצמות הזמן הממופות על ידי כוחות מעבר להבנה.

מסמכים מהמאה ה 19 מספקים הצצה לשרידים של הציוויליזציה המסתורית הזו, כאשר על פי דיווחים הענק האחרון הובל ברחוב בשנת 1890. היצורים המרהיבים הללו, שאומנם כבר לא קיימים, מציינים פרק מסתורי בהיסטוריה של האנושות – פרק אשר נעלם עם הזמן ואף הוסתר מהציבור שאולי לא היה יודע איך להתמודד עם המציאות הזו.

עם זאת, למרות המאמצים לדכא את קיומם, הדי הענקים מתחדשים במסדרונות ההיסטוריה, מתמודדים עם השערות של העבר שלנו וספקות לגבי האמת שמתחת לפני השטח. כאשר אנו מבררים את המסתורין של תרבות עתיקה, האניגמה של הענקים מעידה על המורכבות של המפה ההיסטורית, בנוסף לחיפוש אחר ידע חדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *