הממצאים אושרו, הרופאים לא האמינו: אישה ריפאה עצמה מסרטן שלב 4! וזה כל מה שהיא אכלה…

410394

זה סיפורה המדהים של אישה בשם קנדיס מארי פוקס שריפאה את עצמה מסרטן שלב 4 אחרי שהרופאים כבר אמרו לה שאין לה סיכוי להחלים. רופאים לא מצפים שהחולה ישרוד אחרי שהיא או הוא מגיעים לשלב הזה של הסרטן. אבל הסיפור של קנדיס הוא נס שמראה לנו מה הטבע מזמן לנו!

קנדיס אובחנה עם סרטן ב 2011 והרופאים גילו שלא נותר לה זמן רב לחיות. סרטן בלוטת התריס שלה אובחן בשלב מתקדם ולא היה הרבה שהם יכלו לעשות. הם נתנו לה מקסימום 5 שנים לחיות מכיוון שהסרטן כבר התפשט לאיברים אחרים.

מכיוון שהיא ראתה שלפי הרופאים היא כבר איבדה את הקרב על החיים, היא לא רצתה לעבור טיפולי כימותרפיה. היא ראתה שאפילו אחרי טיפולי כימותרפיה בן דודה בן ה 13 נפטר, וגם חברה טובה שלה בת 31 נפטרה. היא הגיעה למסקנה שכימותרפיה לא נותנת תוצאות חיוביות.

אז היא בדקה את הדרך האלטרנטיבית והחלה ללמוד על הסרטן.

bronאחרי מחקר שעשתה, קנדיס למדה שברומליין שנמצא באננס, קיווי ופפאיה עוזר לחסל את שכבות החלבון בסרטן. באותו הזמן היא למדה שהסרטן ניזון מחלבונים של בעלי חיים.

היא הפסיקה להשתמש בחומרי ניקוי ומוצרי קוסמטיקה, והפחיתה את רמות הלחץ שלה. היא למדה שהסרטן ניזון מכל הכימיקלים, מוצרים מן החי ולחץ.

דבר נוסף שהיא למדה היה שצריכת ארוחות גדולות לוקחת מהגוף אנרגיה רבה בשביל העיכול. היא החלה לאכול ארוחות קטנות יותר כדי לשמור על אנרגיה ולהילחם במחלה.

היא שינתה את התפריט שלה, והחלה לצרוך 3 אננס, קיווי, לימון, תפוחים, פפאיה, בננות ואשכולית בכל יום כדי לספוג רמות גבוהות של ברומליין. למעשה, היא אכלה רק פירות במהלך התפריט היומי הזה.

לתדהמת הרופאים, אחרי 6 חודשים הסרטן נעלם לחלוטין!

כך נראה התפריט שלה:

יום 1-7: דיאטת פירות בלבד עם שורש סלק, גזר ומיץ סלרי
יום  8-10: אותו תפריט רק בלי המיץ. בנוסף היא לקחה ויטמין K, וסלניום בצורת נתרן סלניט.
יום 11-14: ירקות, שקדים רטובים, אבוקדו, ופירות

ואז חזרה שוב על התפריט.

צפו כאן בראיון של קנדיס מדברת על איך היא ניצחה את המחלה הארורה:

מקור

5 תגובות

 1. נשמע מעולה, הפאק היחידי באמינות של זה, הגוף שלנו מורכב מחלבונים של החי, אנחנו חי, ואנחנו מורכבים מחלבונים, אז הם חלבונים מן החי. אז זה שהיא לא צרכה “גופות” כביכול, לא באמת חוסם לסרטן את הגישה לחלבון מן החי, בנוסף , חשבתי שטבעונים וצמחוניים אומרים שאין הבדל בין חלבון מן החי לעומת חלבון מן הצומח כי כביכול הם מכילים אותן חומצות אמינו
  בקיצור BS

 2. איזה חמוד, הדיון כולו מוכיח בדיוק את מה שקנדיס והרפואה הבריאה הנכונה הטבעית אומרת כל הזמן: הבריאות שלנו קשורה ישירות – למעשה מבוססת על המודעות שלנו…
  כל מי שרוצה להוכיח שרפואה טבעית לא עובדת – אין בעיה – היא לא תעבוד בשבילו. בהצלחה.
  מי שכן מאמין בזה ונלחם ועוזר לגוף שלו להבריא את עצמו שזה המנגנון המקורי והיחיד להבריא – זה יעבוד בשבילו.
  האם זה 100% לכל אחד? זה כמו לצפות שכל מי ששומר חוקי תנועה לא יהרג בתאונת דרכים. יש מרכיבים נוספים.
  אבל האם זה כמו שקנדיס אומרת בסרטון יתן לגוף כלים לרפא את עצמו מפני שהיא מאמינה שהגוף רוצה לרפא את עצמו?
  בהחלט כן.
  ולהיות לובי לטבע נשמע הזוי…? למה מה אנחנו מכונה? אנחנו טבע. וכחלק מהטבע אנחנו בריאה מדהימה. הגוף שלנו מרפא את עצמו יום יום. מנגנונים פי מליון יותר חכמים מכל הרפואה המודרנית והתרופות עובדים בתיאום מופלא להוציא רעלים מהגוף, לעכל את החומרים הבריאים, להזין כל אבר, לתחזק כל תא וכו’.
  לא לסמוך על הגאונות הזאת של המנגנון הטבעי (!!!) של הטבע שלנו שניזון מהטבע….
  זו בחירה חופשית. כל אחד בוחר למה ולמי להאמין ולפי בחירתו כך גם התוצאות…
  הנה התוצאות המלהיבותת של הרפואה המערבית הקונבנציונאלית שמנסה להיות יותר חכמה מהטבע:
  https://www.facebook.com/mamavation/photos/a.10150286461688202.332866.101949068201/10153351012348202/?type=3&theater

 3. כתבות מהסוג הזה מטעות ומסוכנות. אם מישהו או מישהי הגיעו לכתבה הזו מכיוון שהוא חלה בסרטן, אני מפליר בכם – לכו לרופא. אין בעיה לאכול כמה אננס שתרצו, אבל אין תחליף לרפואה מודרנית. מי שרוצה להיות חכם – ישלב.

  רק בריאות יקיריי – לחולים ולבריאים שביניכם

השאר תגובה