in ,

8 סימנים ברורים שבן או בת הזוג שלכם לא הולך/ת לעשות איתכם סקס הלילה

כולנו שיודעים שלקרוא את המחשבות של המין השני זה אחד הדברים הכי קשים שיש. וכשמגיעים לסקס, רמת הקושי עולה פלאים. הכל סובב סביב קריאת הסימנים הקטנים ושפת הגוף – זאת בהחלט אמנות.

אך כשסקס יורד מסדר היום, לפעמים יש סימנים הרבה יותר ברורים. אם אתם מזהים את אחד הסימנים הללו, תעשו כמיטב יכולתכם להימנע מהם. אם לא תעשו כן, אז כנראה שתבלו לבד במקלחת קרה.

הנה כמה סימנים ברורים כשאתם לא הולכים לעשות סקס הלילה…מצטערים חברים.

1. "אני צריכה לקום מוקדם מחר בבוקר"

זה סימן ברור שאתם לא הולכים לקבל שום דבר הלילה, ולא משנה אם 'הקימה המוקדמת' היא אמיתית או לא. אם היא אכן אמיתית, אז הן עייפות מדי. אם היא לא, הן פשוט לא רוצות לעשות סקס. ללא ספק אחד הדברים הכי מבאסים שגבר שומע בלילה. ללא ספק הסיוט הכי גדול שלהם.

er1

2. פיהוק ארוך לפני שאתם אפילו מגיעים הביתה

אם אתם בדרך הביתה מארוחת ערב או בילוי ובן או בת הזוג שלכם מתחילים לפהק, אתם בטוח לא הולכים לקבל סקס. פיהוק הוא אחד הסימנים הכי ברורים לכך שסקס ירד מהפרק הלילה. תסמכו עלינו, ברגע שתגיעו הביתה, הן ילכו ישר למיטה ויסובבו את הגב ולא ירצו שתפריעו להן.

er2

3. הם/הן אכלו ארוחת ערב ענקית

אף אחד לא רוצה לעשות סקס אחרי סטייק גדול או מגש פיצה. אתם פשוט לא מרגישים סקסיים. בנוסף, סקס זה ממש לא כיף או נוח על בטח מלאה. אף אחד לא מעוניין בזה. ברגע שהכפתורים של הג'ינס נפתחים בארוחת הערב, אתם צריכים להפנים שסקס לא יהיה הלילה.

er3

4. בודקים מה הקלטתם בממיר

ברגע שבודקים מה הקלטתם בממיר, בגדים לא יורדים. אם זה שובר שורות, בית הקלפים או המפץ הגדול – סדרה טובה גוברת על הכל, במיוחד סקס.

er4

5. הן מחליפות לבגדים 'הנוחים'

בת הזוג שלכם נראית מעולה, לבושה מדהים, והיא מעולם לא נראיתה כל כך סקסית. אתם מגיעים הביתה, הולכים לחדר השינה, ומגלים שהאהובה שלכם החליפה לפיג'מה הנוחה שלה. 'המדים של האין סקס'; הבגדים רחבים, ישנים, והם מהווים סימן ברור שסקס ידחה למחר בלילה. אולי.

er5

6. הם מתחילים לקרוא את הספר 'המעולה' שהם 'התמכרו אליו'

כי ממתי ספר טוב הוא יותר טוב מסקס? ספר על שידת הלילה הוא תמרור אזהרה ברור לאלו שחושקים בסקס. מבט אחד על התקציר בצד האחורי של הספר, הוא סימן ברור שאתם הולכים לבלות לילה מול הטלוויזיה בזמן שהם נהנים מספר משעמם אם עלילה צפויה.

er6

7. החדשות פתאום נהיו ממש מעניינות

חדשות בטלוויזיה זה משהו שנמצא ברקע בזמן שאתם מתכוננים לעבודה, לא בזמן שאתם שוכבים במיטה מצפים לסקס. אתם אולי ממש בקטע, אבל ברגע שבן או בת הזוג שלכם קולטים את הכתבה 'המעניינת' שמשודרת, אתם תידחפו הצידה כדי שהם יוכלו לראות כתבת מגזין משעממת.

er7

8. הם עושים אמבטיה או מקלחת לפני השינה

רוב הסימנים משותפים לשני המינים, אבל זה סימן שגברים מכירים יותר מדי טוב. אם האישה שלכם מחליטה לעשות אמבטיה או מקלחת לפני השינה, זה כמו סכין בלב של הסקס. אם אתם מנסים לשכנע אותה (הסיכון עליכם), היא תגיד לכם שהיא 'לא רוצה להזיע אחרי שהיא בדיוק עשתה מקלחת'. מים זורמים הם לא החבר הכי טוב של הגבר.

er8

לא, זה לא רק אתם. הדברים האלה קורים לכולם. הספר, החדשות, התכניות המוקלטות, אפילו האמבטיה – כל הדברים הללו הורגים את מצב הרוח לסקס. אני במקומכם פשוט הייתי מכין את עצמי לכך שפשוט יהיו לילות בלי סקס.

מכירים סימנים נוספים? ספרו לנו בתגובות למטה.

אבא מבדר את חמשת הילדים שלו בדרך הכי מצחיקה בעולם

הוא נכנס לחנות לכלי נשק, אך היה מזועזע עד עמקי נשמתו כשראה מה כתוב על תג המחיר