in

15 סיבות מדוע אחותך הגדולה היא הדבר הכי טוב בחיים שלך

הדבר היחידי שיותר טוב מאחות גדולה, זה כמה אחיות גדולות.

מערכת יחסים עם אחות גדולה היא לא תמיד הכי קלה, כשאת נולדת היא שונאת אותך כי את הכי חמודה, כשאת בגיל יסודי זה כבר נהיה יותר כיף, כי אתם משחקות יחד כל היום, אבל אז מגיע גיל התיכון ואז היריבות הגדולה מתחילה, אלא אם כן אתן צריכות לקחת בגד אחת מהשנייה ואז יש רגעים בודדים של נחמדות.

אך אז מגיעים לחיים הבוגרים, ושם מערכת היחסים משתנה. אחיות נהיות החברות הכי טובות, והאחות הצעירה מסתכלת לאחור ומגיעה למסקנה עד כמה האחות הגדולה הייתה פקטור חשוב בחייה. והנה 15 סיבות מדוע.

1. היא מזהירה אתכן מבעוד מועד על כל עניין 'ההתבגרות'

עזבו אתכם את השיחות המביכות עם ההורים (על מחזור וסקס), האחות הגדול היא זאת שאת פונה אליה בשביל לקהל אזהרה על 'הזוועות' בעומדות בפנייך. אפילו אם היא השתמשה בכוח שלה כדי להתעלל בך ולהגיד לך שאת מאומצת.

2. הדחייה שלה עיצבה לך את האופי

בית הספר יכול להיות קשה והרגעים האלה שהחברים שלך דוחים אותך הופכים לבעיה קטנה יותר כאשר אחותך הגדולה סוגרת את הדלת בפרצוף שלך כשהיא עם חברות. בזמנו זה הרגיש איום ונורא…אבל היום, אתן אסירות תודה.

3. היא מדברת דוגרי

אם מישהו יגיד לכם את פני הדברים בדיוק כפי שהם, זאת האחות הגדולה. לא משנה כמה המילים שלה כואבות, אתן יודעות שהן נאמרות באהבה. אף אחת לא אומרת לך שאת נוראית כמו אחותך הגדולה.

4. הקשרים שלה תמיד עזרו

בזמנו היא הייתה המגן שלכן והמשפט 'אני אשלח עלייך את אחותי הגדולה' הוא משפט קלאסי. והיום, הקשרים שלה בעולם החברתי והמקצועי יכולים לעזור לך.

5. העצה שלה

אם יש מישהי שאתם יכולות לפנות אליה, זאת אחותכן הגדולה. היא עברה כמעט הכל, ואין עצה טובה יותר מאשר עצה של מישהי בעלת ניסיון.

6. היא 'הכינה' את ההורים שלכן

עד שתגיעו לגיל התיכון, אמא שלכן כבר עברה הכל עם אחותכן הגדולה. היא יצאה עד מאוחר, שתתה, עישנה, הביאה גברים הביתה. אחותכן הגדולה כבר ריככה את ההורים והכינה לכן את הקרקע.

7. היא תמיד תסלח לך

תיקחו מישהי מקבוצת החברות שלכן. דמיינו שאתן נותנות להן אגרוף לפנים, מושכות להן את השיער, מקללות אותן ואומרות להן שאתן שונאות אותן – האם הן ידברו איתכן ביום למחרת? כנראה שלא. אחיות לעומת זאת יברישו לכן את השיער בבוקר שאחרי.

8. היא יכולה לקחת את תפקיד האחראית

כשמגיע יום האם או אירועים משפחתיים, אחותך הגדולה תמיד תהיה שם להזכיר לך את התאריכים ולארגן את המתנות.

9. היא למעשה הייתה הנהגת הפרטית שלך לתקופה לא קצרה

כשאחותך הגדולה מוציאה רישיון לפנייך, זה היום בו את לא צריכה לנסוע באוטובוס או ללכת ברגל. גם הרגשת הרבה יותר מגניבה כי חלפת על פני החברות שלך שנוסעות עם ההורים. את היית עם האחות הגדולה והמגניבה שלך.

11. היא לא הייתה מלשינה

אחותך הגדולה יודעת על הצרות והדברים שעשית, אבל היא תמיד תחפה עלייך. אפילו אם היא תדפוק לך מבט של אכזבה אחר כך.

11. היא גרמה לתחילת הלימודים להיות קלים יותר

נכון שלפעמים לוקח למורים שנתיים לפנות אלייך בשמך הפרטי ולא בתור 'אחות של…', אבל אחותך הגדולה עשתה רושם טוב על המורים, וזה מקרין עלייך גם.

12. היא שימשה כסטייליסטית הפרטית שלך

אחות גדולה מלמדת אותך כל מה שאת צריכה לדעת על אופנה וסטייל. אם לא היא, ודאי היית הולכת עדיין עם עגילים עם קליפסים וקוקו בלוף.

13. היא הבנאדם היחיד שיכול להתלונן יחד איתך על המשפחה שלכן

משפחה יכולה להיות קוץ בתחת, אבל רק בני משפחה יכולים לרדת על המשפחה שלך יחד איתך. אף אחד מלבד אחותך לא יודע עד כמה נוראית אמא שלך יכולה להיות, ואתן תתלוננו עליה שעות על גבי שעות.

14. יש לכן את הגב שלה

בפרידות וריבים עם חברות, אחותך הגדולה תמיד תהיה שם, ללא תנאים. אפילו שהיא התעללה בך כשהיית קטנה, היא מעריצה שלך מהיום בו נולדת.

15. היא נותנת עצות טובות למערכות יחסים

אחותך הגדולה רוצה רק בטובתך, אז את יודעת שהיא תהיה כנה לחלוטין. יש לה ניסיון, היא עברה דברים בחיים. אז יודעת שכדאי להקשיב לה.

הזדהיתן עם הכתבה? שתפו ותייגו את האחיות שלכן בפייסבוק ותראו להן כמה אתן אוהבות אותן!

רופא צעיר יילד תינוקת, אבל בבדיקה שבועיים אחר כך הלסת של אמא נפלה כשאמר 'יש לי משהו בשבילך'

ילד בן 9 קורבן לבריונות הזמין שוטר למסיבת יום הולדת, והוא הגיע רק כדי לגלות שאף אחד אחר לא בא