in

14 סיבות מדוע אחות גדולה זה הדבר הכי טוב בעולם עבור בנים

כשאתם גדלים, אתם יכולים להיות נודניקים לא קטנים. כשאתם תינוקות אתם אוהבים למשוך בשיער של אחותכם, ולהתנהג איתה באגרסיביות. ברור שככל שהשנים עוברות אתם נרגעים, אחרת הייתם בכלא, אבל קרוב לודאי שהייתם בוחנים את קצה גבול הסבלנות שלה.

אך ככל שאתם מתבגרים אתם מתחילים לראות את היתרונות בכך שיש לכם אחות. אתם אולי לא מודעים לזה כשאתם קטנים, אבל יש מספר סיבות לכך שאחות גדולה זה דבר נפלא. אז הנה, להנאתכם, 14 סיבות נפלאות לגדול עם אחות גדולה.

1. אתם יכולים להאשים אותה בדברים

זה אולי לא מובן מאליו, אבל אם לא ניצלתם את זה, עשיתם טעות גדולה. ללמוד את ההבדל בין טוב לרע זה משהו שמגיע עם השנים, אז לעשות דברים רעים בכוונה זה משהו שנמצא בחזקת האח הגדול. אז לא רק שהיא עשתה את זה, היא גם ידעה שזה לא בסדר. אז אם ההורים מאשימים אתכם, תזכירו להם שאתם הקטנים והחמודים, וכמובן החפים מפשע.

si1

2. היא מספקת תובנה ייחודית לעולמם של ההורים

בתור ילד, הורים יכולים להיות קשים מאוד להבנה. השיחות שלהם סודיות, הם דואגים בקשר לדברים לא חשובים, והם מבלים את כל היום שלהם בעבודה עושים דברים שאתם לא מבינים. לכן זה נפלא שיש אחות גדולה שיכולה להתנהג בתור מתווך ולהסביר את כל הדברים המוזרים האלה בדרכים פשוטות.

si2

3. אתם מגלים שבנות הן לא חסודות כמו שחשבתם

בלי אחות, יתכן ולא הייתם מבינים שגם בנות הן בנות אנוש. הטלוויזיה מציגה נשים בתור דמויות מושלמות בלי שערה אחת לא במקום. כשאתם גרים עם אחות אתם יודעים כמה שערות לא באמת נמצאות במקום – בגלל שהן נמצאות בכל מקום במקלחת, בסלון, ואפילו הגיעו לחדר השינה שלכם. בנות עושות בלאגן. והרבה.

si3

4. היא מלמדת אתכם דברים שלא ידעתם על בנות

בנים לא אוהבים לדבר על מחזור או טמפונים, אבל כשיש לכם אחות גדולה זה אומר שאתם תלמדו על הדברים הללו גם בלי שתרצו. וכשגברים אחרים יכנסו לפניקה מהדברים האלה בשלב מאוחר יותר של החיים, עבורכם אלה חדשות ישנות. לא רק שהיא תלמד אתכם על טמפונים ורגשות, אבל גם תדעו מה זה 'הדברים' האלה שבנות משאירות זרוקים בבית.

si4

5. היא הרבה יותר כיפית מאמא ואבא

בתור ילדה בדיוק כמוכם, סביר להניח שיש לה את אותה התשוקה לחיים כמו שלכם יש, והיא תשמח לטפס על עצים, לחקור חרקים ולבעוט בכדור יחד איתכם. אם אבא היה עושה את כל זה ביום אחד סביר להניח שהוא היה חוטף התקף לב.

si5

6. אתם לומדים מה לעשות עם בחורה היסטרית ובוכה

כשקורה אסון, אל תצפו מאחותכם הגדולה לעצור את הדמעות. לעיתים קרובות היא תבכה בגלל משהו שאתם עשיתם, אז להרגיע אותה זאת משימה הכרחית. בזמן שזו מיומנות שבחורים אחרים יצטרכו ללמוד בשלב מאוחר יותר בחיים, אתם שוב נמצאים צעד אחד לפניהם.

si6

7. היא יכולה להפריך את כל המיתוסים לגבי בית הספר

שמעתם שריתוקים נמשכים עד 12 בלילה ושהבריונים בבית הספר הם הדבר הכי נורא עלי אדמות. אז למי אתם פונים בשביל שיאשר או יכחיש את הדברים? אמא פשוט תגיד "ברור שלא – הכל יהיה בסדר", אבל זה בדיוק מה שהיא ענתה לשאלה "האם הזריקה תכאב", אי אפשר לסמוך עליה. מה עם אבא? לא – הוא יגיד שהכל נכון, ושהמורים אוכלים מוח של אנשים בסתר. אז למי עוד יש לפנות מלבד אחותכם הגדולה?

si7

8. יש לה דמי כיס שאתם יכולים להלוות או לגנוב

בתור האחות הגדולה, היא תקבל דמי כיס גדולים יותר. אם אתם אחים נחמדים, אתם יכולים לשאול אותה אם אתם יכולים להלוות ממנה. ואם אתם אחים רעים, אתם פשוט יכולים לגנוב את הכסף מה'כספת' שהיא חושבת שאתם לא יכולים לפתוח.

si8

9. אתם יכולים להתאמן על לחיצות ידיים מיוחדות שאתם שוכחים להשתמש בהם בציבור

יש לכם קרבה מיוחדת עם אחותכם הגדולה, קרבה שאין לכם עם אף אחד אחר. וזה גורם לכם ליצור לחיצות יד של אחים. אתם יכולים להוסיף דברים מגניבים ללחיצת היד כמו 'אחי' או 'אחותי'. שנים מאוחר יותר, אתם נזכרים עד כמה ברי מזל הייתם שלא השתמשם בלחיצת היד בציבור.

si9

10. אתם יכולים להימנע מאסונות על ידי למידת הטעויות שלה

נריץ קדימה כמה שנים. אחותכם הגדולה יצאה כל הלילה ולא התקשרה. כשהיא חוזרת, יש כל כך הרבה המולה שכל הבית מתעורר. אמא מתחרפנת, ואבא עושה את הדבר הזה שמראה 'עד כמה הוא מאוכזב'. מהתקרית הזאת אתה מבין שכדאי שתמיד יהיה לך את המספר של אמא ולהתקשר מתי שאתה יכול. אבל מה שאתה באמת לומד זה להשתמש בחלון ולא בדלת הראשית.

si10

11. היא יכולה ללמד אתכם על מוזיקה מגניבה

אם זה להשאיל ממנה את האייפוד, להעתיק את ספריית המוזיקה שלה או לגנוב לה כמה דיסקים, אחותכם הגדולה תלמד אתכם יותר על מוזיקה מאשר תתנו לה קרדיט. בלי שאתם יודעים, ההעדפות המוזיקליות שלה עיצבו את ההעדפות המוזיקליות שלכם, ועד היום הן משפיעות על ההחלטות שלכם. אחותכם הגדולה היא זאת שלימדה אתכם את הכוח ואת המחלוקת שיש סביב המילה 'ז'אנר', ושהרמיקס הוא תמיד יותר מגניב מהמקור.

si11

12. יש לה חברות יפיפיות

החברות של אחותכם הגדולה תמיד יהיו מהנשים הכי יפות שתראו בחיים. הן גורמות לבנות מהשכבה שלכן להיראות מכוערות. זה כנראה בגלל שכל בחורה שיותר מבוגרת ממך נראית יותר טוב ממישהי בגילך. וכתוצאה מכך כל בחורה אחרת שתפגוש בחיים לעולם לא תגיע לרמה של החברות של אחותך הגדולה.

si12

13. היא יכולה להשיג דברים שאתם לא יכולים

אם זה משחק וידאו, סרט, דיסק או אפילו אלכוהול, אחותכם יכולה להועיל מאוד כשזה מגיע להשגת דברים שההורים שלכם לא רוצים שיהיו לכם. פעם זה היה האזנה משותפת לאלבום ראפ פרובוקטיבי. היום זה יהיה לעשות שורות של קוק יחד.

si13

14. היא מכירה אנשים

לא משנה אם הסתדרתם בתור ילדים, עכשיו אתם מבוגרים ואם לא יכולים שלא לשאול אותה את השאלה "את מכירה מישהו שעובד ב…?" הקשרים של אחותכם הגדולה הם אלו שיסדרו לכם את הקריירה. מה שגורם לכם להרגיש רע שגנבתם לה את דמי הכיס כל השנים האלה.

si14

אז כפי שלמדתם, אין כמו לגדול עם אחות. וזה לא משנה אם אתם בנים או בנות. הנה 15 סיבות מדוע אחותך הגדולה היא הדבר הכי טוב בחיים שלך.

11 סימנים דוחים שמערכת היחסים שלכם הגיעה לרמת הנוחות האופטימלית

לילד בן ה 13 של ג'ייסון וויליאמס יש מהלכים נדירים. הוא כבר קיבל את הכינוי 'שוקולד לבן ג'וניור'