in

11 דברים שתכירו מצוין אם אתם נהנים לא לעשות שום דבר

לעצלנות יש סטיגמה נוראית. האם זה כל כך נורא לא לעשות כלום? ברור שלא. שאר העולם מקבל את 8 שעות השינה שלו בלילה, אז מה כל כך רע בקצת יותר שינה?

אף אחד לא סיפר לכם שהחיים יהיו כל כך קשים. השעון המעורר מצלצל מוקדם מדי, הנסיעה לעבודה היא גיהנום, וכשאתם כבר מגיעים לעבוד, אז אנשים מכריחים אתכם לעשות כל מיני דברים. פשוט זוועה.

אם אנשים היו משיגים מה שהם רוצים, הייתם רצים כל היום ממקום למקום. אבל זה לא יקרה, בגלל שאתם אלופים בלא לעשות כלום. מה עשית בסוף השבוע? כלום. הלאה. אוהבים לעשות פשוט כלום? ובכן, אתם תבינו את מצוין את כל הנקודות שכתובות למטה.

1. אתם תמיד בוחרים את המיטה על יציאה – אם תינתן לכם ההזדמנות לצאת עם חברים לפאב או מסיבה או להישאר במיטה עם פיצה וסרט, אתם תבחרו במיטה. תמיד. ללא יוצא מן הכלל.

2. אתם רואים את התמונות מהמסיבה, אבל זה לא מזיז לכם – לראות תמונות של אנשים אחרים נהנים לא מפריע לכם כלל. לא אכפת לכם. מעולם לא היה אכפת לכם. ולעולם לא יהיה אכפת לכם. למעשה, אתם לעולם לא חוששים שהפסדתם משהו, וסביר להניח שהייתם במיטה.

3. אתם מכורים בצורה לא בריאה לסדרות – בית הקלפים, משחקי הכס, האישה הטובה, מד מן, שובר שורות…כן, כן, כן, כן, וכן…ראיתם את הכל פעמיים. אפילו ראיתם את הסדרות הגרועות שאף אחד לא רואה. כמו מחשבות פליליות.

4. אתם אוהבים את סוף השבוע, אבל רק בגלל שאתם לא צריכים לזוז במשך 48 שעות – בשביל אנשים מסוימים, סוף השבוע נועד בשביל לעשות דברים, לצאת למסיבות, לצאת לטיולים. אבל לא בשבילכם. אתם אוהבים לשכב על הספה ולעבור למיטה, וחוזר חלילה. עד יום ראשון בבוקר.

la4

5. אתם כן מרגישים שאולי אתם כן צריכים להיות עסוקים – כשאתם רואים את כל הדברים המגניבים, המעניינים, והחברתיים ששאר העולם עושה, אתם מתחילים להרגיש שאולי אתם צריכים לנסות קצת יותר את כל העניין הזה של החיים. אבל אז, כמובן, אתם לא. 

6. לפעמים אתם חושבים להקים את הבלוג הכי מצליח בעולם – זה לא מה שכל המוזרים שאלרגיים לשמש עושים? אבל איך תמצאו את הזמן לכתוב בלוג אם אתם עסוקים אחה"צ בלשחק פיפ"א בתחתונים.

7. הפכתם את להגיד 'לא' לצורה של אמנות – אתם מצטערים שלא הייתם בהופעה, זאת שקרה בה רגע משנה חיים, אבל הייתם צריכים לראות שוב את הפרק האחרון של עונה 4 של אוז.

8. זה בסדר גמור ללכת למכולת בפיג'מה – הם גם בגדים, לא? גם לעבודה הייתם רוצים ללכת בפיג'מה, אבל לבינתיים תסתפקו במכולת.  

9. כשאתם יוצאים מהעבודה, אתם יוצאים(!) מהעבודה – יש אנשים שיענו על אימיילים גם לא בשעות העבודה. אבל לא אתם. ב 17:59 אתם אורזים תיק, ב 18:01 אתם כבר בדרך הביתה.

10. אתם ממש לא מצטערים שאין לכם האנג אובר רצחני – אולי פספסתם את המסיבה הכי טובה בעיר, אבל לפחות אתם מרגישים נפלא היום בבוקר. כשאני אומר בוקר, אני כמובן מתכוון ל 4 אחה"צ.

11. אתם בהחלט מודעים לכך שיש לכם מוניטין של עצלן – לא מזיז לכם את הז*ן מה אחרים חושבים עליכם. אתם עצלנים וגאים. כל אחד צריך את זמן המנוחה שלו. אפילו מצליחנים כמוכם.

אז כן, עצלנות היא דבר נפלא. למה לעשות מעל ומעבר כדי לשפר, לשנות או לגדול כבנאדם? במקום אפשר להישען אחורה, לנוח וליהנות מהחיים מהמיטה הנוחה. האם אתם או מישהו שאתם מכירים חי חיים של עצלנים? ספרו לנו בתגובות למטה.

ליאו מסי הוכיח שוב מדוע הוא הדריבליסט הכי טוב בעולם

יש פסטיבל שנתי בנפאל שמודה לכלבים שהם החברים הכי טובים שלנו