in ,

תאומות זהות ילדו באותו יום באותו בית החולים אחרי ששתיהן עברו הפלות רבות

יש קשר מיוחד בין תאומים זהים שאנשים אחרים פשוט לא יכולים להבין.

התאומות ג'אלין וג'אנל קרופורד הן דוגמה נפלאה לכך. מאז שנולדו אי אפשר להפריד ביניהן והן תמיד עשו הכל ביחד. הן אפילו ילדו את התינוקות שלהן באותו היום…

"להיות תאומה זה לא דומה לשום דבר שאפשר להסביר או להבין, אלא אם את תאומה בעצמך. הקשר כל כך חזק שאת יכולה להרגיש מה האחרת מרגישה, וההיפך. כשגדלנו אי אפשר היה להפריד בינינו. התלבשו אותו הדבר כל יום, היה לנו את אותו רכב וחלקנו טלפון נייד, היו לנו את אותם חברים..כאילו היינו דבוקות יחד", אמרה ג'אלין.

היא ממשיכה: "מורים המליצו להורים שלנו שנהיה בכיתות נפרדות, והיינו בוכות מהמחשבה שלא נהיה יחד. לאמא שלנו לא היה לב להפריד בינינו, ואנחנו אסירות תודה שהיא השאירה אותנו באותה כיתה. זה החזיק מעמד עד כיתה ט'. המורים חששו שלא נהיה כנות עם עצמנו ולא נדע מי אנחנו אם נהיה באותה כיתה, אבל אנחנו חושבות שזה תרם לאישיות שלנו ותמיד קיבלנו 100 במבחנים".

ג'אלין וג'אנל תמיד היו חברות הכי טובות. כשגדלו, אפילו הייתה להן שפה משלהן כדי שאף אחד אחר לא יבין אותן. כשהיו ילדות הן חלמו על עתיד משותף בו הן חיות כשכנות עם המשפחות שלהן. הן רצו שהילדים שלהן יהיו חברים הכי טובים וילכו לאותו בית ספר.

ג'אלין הייתה הראשונה להתחתן כאשר נישאה לברנדון ב 2011. שנה וחצי אחר כך ג'אנל התחתנה. בגלל שהן רצו להקים משפחה באותו הזמן, הן נכנסו להריון בהפרש של שבועיים בלבד…

למרבה הצער, לג'אנל הייתה הפלה. הרופאים גילו שהיא סובלת מבעיה בריאותית אשר הקשתה עליה להיכנס או לשמור הריון. ג'אנל עברה בריון חוץ רחמי והייתה לה היסטוריה של תסמונת השחלות הפוליציסטיות, וג'אלין עברה שתי הפלות.

אך העיכובים הללו רק קירבו בין ג'אלין וג'אנל והן החליטו להתמודד עם הסיטואציה הקשה ביחד.

שישה חודשים אחר כך, ג'אלין נכנסה שוב להריון.

בהתחלה היא שמחה, אבל אז היא חששה והיו לה רגשות מעורבים. היא לא ידעה איך לספר את החדשות לאחותה, שעברה שתי הפלות קשות בעצמה.

אז, ארבעה ימים בלבד אחרי החדשות המשמחות, היא קיבלה שיחת טלפון מג'אנל.

היא סיפרה לאחותה שגם היא בהריון!

שתי האחיות לא הפסיקו לבכות ולצחוק כאשר הן הבינו ששתיהן בהריון באותו הזמן שוב.

הן צחקו על כך שאולי הן יילדו באותו היום – מה שבהחלט היה אפשרי מכיוון שהן נכנסו להריון פחות או יותר באותו הזמן.

ככל שהיריון נמשך, כך הכל נהיה דומה יותר.

הרופאים נדהמו בבדיקות השגרתיות, כשהתינוקות התפתחו באותו הקצב והיו זהים. כל תינוק היה באותו אורך וההפרש במשקל המשוער היה כמה גרמים בלבד.

ג'אלין ידעה שהיא רוצה ללדת בניתוח קיסרי – ואיזה פלא, גם ג'אנל רצתה את אותו הדבר.

זה היה בדיוק כפי שהן חלמו: ג'אנל, המבוגרת מהשתיים, ילדה ראשונה את הבן שלה – ג'ייס. ושלוש שעות מאוחר יותר, ג'אלין ילדה את הבן שלה – ברייסון.

חלום הילדות של ג'אלין וג'אנל התגשם!

קבלת הבנים הנפלאים האלה לחייהן היה מאורע מדהים עבור שתי האחיות. אחרי כל הקשיים שהן עברו, אנו מאחלים להן את כל הטוב שבעולם!

עכשיו אנו מחזיקים אצבעות לחיים ארוכים ומאושרים עם הבנים שלהן! שתפו את הסיפור המדהים הזה כדי שגם החברים והמשפחה שלכם יוכלו ליהנות ממנו.

אף אחד במשפחה שלי לא הצליח לפתור את זה: האם אתם יכולים למצוא את הפנדה בין כל אנשי השלג?

אישה התעוררה בבוקר עם שלפוחיות אדומות – עכשיו היא משתפת את הסיפור החשוב שלה