in ,

מי ג'ינג'ר: 2 שוטים ביום יכולים לשרוף שומן מהבטן, גב וירכיים שלכם

ג'ינג'ר הוא אחד מצמחי התבלין הפופולריים בעולם מאות ואלפי שנים. הוא נחש לאחד המזונות הכי מגוונים ובריאים שיש לטבע להציע והוא בעל תועלות בריאותיות רבות.

לאחרונה היה פופולרי לשתות ג'ינג'ר בצורה של תה ואפילו בכוס שוט. מי ג'ינג'ר יכולים להעניק לגוף אנרגיה ולזרז את חילוף החומרים, יחד עם דברים נוספים.

בכתבה הזו, אנו נדבר על מתכון למי ג'ינג'ר שיעניק לכם התחלה מושלמת ליום. קראו את הנקודות למטה ולמדו עוד על ג'ינג'ר ואיך להכין את מי הג'ינג'ר. הרגישו חופשי לשתף את הכתבה בפייסבוק עם כל החברים שלכם – מי יודע, אולי הם יודו לכם אחר כך!

Pixabay

ג'ינג'ר מחזק

במשך מאות שנים השתמשו בג'ינג'ר למטרות רפואיות, לא קשה להבין מדוע. לצמח הזה יש תועלות בריאותיות רבות, כגון:

מחזק את המערכת החיסונית

ג'ינג'ר מכיל כמויות גדולות של נוגדי חמצון והוא פועל כחומר אנטי-דלקתי. לכן הוא אופציה טובה לחיזוק המערכת החיסונית ששומרת על גוף בריא. זכרו שזו אינה תרופה, אלא יותר מניעה. אם אתם כבר סובלים מצינון, ג'ינג'ר כבר לא יעזור יותר מדי – יש לצרוך ג'ינג'ר באופן קבוע כדי למנוע מהצינון או השפעת להופיע.

מרגיע את הבטן

אפשר לקחת ג'ינג'ר כדי לעזור עם העיכול, מכיוון שהוא משפר את תפקוד המעי ומגביר את ייצור אנזימי העיכול. בנוסף, אפשר לצרוך ג'ינג'ר כדי להרגיע את הבטן, להפחית גזים ולמנוע עצירות.

מרגיע כאבי שרירים ומפרקים

לפי מחקר שנערך באוניברסיטת ג'ורג'יה, צריכת ג'ינג'ר על בסיס קבוע יכולה להרגיע כאבי שרירים ומפרקים עד 25%. לתוצאות אופטמליות, אכלו או שתו ג'ינג'ר על בטן ריקה על הבוקר.

הקלה בכאבי מחזור

ג'ינג'ר אינו פועל כמשכך כאבים רק לשרירים ומפרקים, הוא יכול להילחם בכאבי מחזור גם כן. במחקר שנערך, 150 נשים קיבלו ג'ינג'ר במהלך המחזור החודשי – והתוצאות הראו שהתבלין היה יעיל בדיוק כמו משכך הכאבים איבופרופן.

Pixabay

ג'ינג'ר ושריפת שומן

יתכן וגם שמעתם שג'ינג'ר יכול להגביר את קצב שריפת השומן. טכנית, כן, זה נכון שאתם יכולים לרדת כמה ק"ג ולשרוף שומן באזור המותניים, גב וירכיים דרך צריכת ג'ינג'ר.

אך זכרו שעליכם לאכול נכון ולעשות ספורט גם כן. ג'ינג'ר לבדו אינו תרופת קסם להורדת משקל, אלא הוא מסייע לרדת במשקל בצורה בריאה ומהירה יותר.

צריכת ג'ינג'ר בבוקר

טיפ שכיח הוא לנסות לצרוך ג'ינג'ר בבוקר. מחקרים באוניברסיטת קולומביה הראו שאנשים שאכלו ארוחת בוקר ובה היה ג'ינג'ר שרפו 43 קלוריות נוספות מדי יום.

מתכון מהיר להכנת תה ג'ינג'ר הוא להרתיח מים, כאשר המים רתחו להוריד מהאש, ולהוסיף חתיכה קטנה של ג'ינג'ר טרי, ולהשאיר את סיר המים עם הג'ינג'ר מכוסה למשך 5 דקות. אחרי 5 הדקות הוסיפו למי הג'ינג'ר מיץ מלימון אחד.

Pixabay

מי ג'ינג'ר

אם אתם רוצים להכין מי ג'ינג'ר משלכם, זה תהליך קל למדי.

אתם צריכים:

  • ג'ינג'ר פרוס דק
  • 1.5 ליטר מים
  • מיץ לימון

ואז:

הרתיחו את המים והוסיפו את פרוסות הג'ינג'ר. הרתיחו במשך 15 דקות ואז הסירו את הסיר מהאש. ערבבו והוסיפו את מיץ הלימון.

שתו את מי הג'ינג'ר פעמיים ביום כדי להעניק לגוף שלכם חיזוק רציני. אם תשתו שוט לפני ארוחת הבוקר, על בטן ריקה, ופעם נוספת בערב לפני ארוחת הערב, זה יכול להועיל מאוד.

בזכות התועלות הבריאותיות של הג'ינג'ר, המשקה הזה יכול לעזור לכם בדרכים רבות. בהחלט כדאי לכם לנסות!

Shutterstock

עזרו לנו לעזור לאחרים ולהפיץ את הכתבה בפייסבוק עם כל החברים והמשפחה שלכם. בתקווה, יותר אנשים ילמדו על התועלות של הג'ינג'ר, ויחיו חיים בריאים יותר כתוצאה מכך. 

בעל אהוב מת בפתאומיות מעקיצה שכיחה: עכשיו אישתו מזהירה את כולם אחרי הטעות של הרופא

אישה רצתה להיכנס להריון ולקחה תרופות – אז הרופא הסתכל בבטן שלה ורץ לעזרה