in

כך תגמלו את הילד שלכם מחיתולים תוך 3 ימים. לא להאמין שזה באמת עובד

מרגע הלידה, הילדים שלנו לובשים חיתולים כדי שהם וגם אנחנו נוכל להתמודד עם ה'לכלוך' שלהם בצורה טובה יותר. זה עובד זמן מה, אבל בסופו של דבר כל הורה צריך להתמודד עם גמילה של הילד. וכמו שכל הורה יגיד לכם, יהיו תאונות. התדירות משתנה מילד לילד, אבל תחשבו שאתם שונים אם הילד המתוק שלכם מתקשה להתרגל למציאות החדשה. זה טבעי לגמרי.

בסופו של דבר התוצאות שוות את האתגר שעומד בפניכם, אבל מדוע גמילה צריכה להיות כל כך קשה מלכתחילה? אחרי כל כך הרבה שנים שאנחנו מלמדים את הילדים שלנו איך לעשות את זה, הייתם חושבים שהייתה דרך קלה יותר לעשות זאת. לפי לורה ג'נסן, הפתרון לגמילה קלה כבר כאן. והחלק הטוב ביותר – לוקח רק שלושה ימים לעשות את זה! זה אולי נשמע יותר מדי טוב בכדי להיות אמיתי, אבל לפי הספר החדש שלה "3 Day Potty Training," זה לא צריך להיות כל כך קשה. תתכוננו: שלושת הימים של התכנית הם אינטנסיביים ביותר.

"ההורים צריכים לדעת שתהיה להם עבודה קשה, ושהם יצטרכו להקדיש את כל שלושת הימים לילד שלהם. זה אומר לוותר על זמן לעצמם. אתם לא תבשלו, תנקו או תבקרו חברים – או תצפו בתכניות האהובות עליכם בטלוויזיה. אתם תבלו את כל השעות הפנויות שלכם עם הילד, אז כדאי שתעשו קניות ותכינו אוכל מראש. תעשו כביסה ותנקו את הבית מבעוד מועד. תהיו מוכנים לשחק משחקים, לצייר ולבלות זמן עם הילד שלכם", אומרת לורה ג'נסן.

זה אולי נשמע כמו טירוף רציני, אבל מי יכול להתווכח כשהאלטרנטיבה יכולה לקחת שבועות או חודשים של תסכול? כך תתחילו את הדרך של הילד שלכם לגמילה מחיתולים.

כשהילד שלכם מתעורר ביום הראשון של התכנית, תחליפו את החיתול שלו ותבקשו ממנו לזרוק אותו לפח. תבקשו ממנו להגיד 'ביי ביי' בזמן שהוא סוגר את הפח.

תוודאו שהילד שלכם לובש רק חולצה ארוכה שמגיע עד לברכיים שלו. החלק החשוב הוא להסביר שאין חיתול שתופס או מחזיק את הקקי או הפיפי שלו, אז הם צריכים להשתמש בסיר אם הם צריכים לעשות צרכים. אין רשת ביטחון.

תנו לילד שלכם ארוחת בוקר עם הרבה שתייה. ברגע שהם מסיימים לאכול, קחו אותם לסיר. הוא אמור להצליח לעשות פיפי בגלל הנוזלים הנוספים ששתה.

תנו לילד שלכם ארוחת בוקר עם הרבה שתייה. ברגע שהם מסיימים לאכול, קחו אותם לסיר. הוא אמור להצליח לעשות פיפי בגלל הנוזלים הנוספים ששתה.

וודאו שיש לידם תמיד בקבוק או כוס מים לילד. תוודאו שהילד שותה באופן קבוע, וכל 15 דקות קחו אותו לשירותים. כן, כל 15 דקות במשך כל היום!

אחרי שהוא סיים לאכול ארוחת ערב, אל תתנו לו יותר לאכול או לשתות.

וודאו שהוא הולך לסיר ממש לפני שהוא הולך למיטה.

תעירו את הילד באמצע הלילה כדי שילך לסיר. כן, זה אומר שאתם במשמרת מסביב לשעון.

חזרו על כל התהליך ביומיים הקרובים שוב.

אם הילד לא רוצה ללכת לסיר אחרי שהוא שתה, נסו לשכנע אותו. כשהילד עושה את הצרכים בסיר, תתגמלו אותו עם צעצוע, מדבקה או חטיף קטן. זה נתון לשיקול דעתכם.

כשהילד שלכם יושב, תוודאו שהוא יושב על שטיחון לאמבטיה. ברוב השטיחונים יש תחתית גומי כך שהנוזל לא יחדור אותו. תאונות יקרו, וזה ייצור מחסום בין הטוסיק לשטיח או הרצפה.

אם הילד מפספס ועושה פיפי או קקי על השטיח. אל תכעסו, ואל תעשו מזה עניין. תנקו ותמשיכו הלאה.

זאת בהחלט שיטה שכדאי לנסות. אומנם במשך שלושה ימים לא יהיו לכם חיים. אבל זה יחסוך לכם כאב ראש גדול מאוד.

אל תשכחו לשתף את הטיפים האלה עם החברים והמשפחה שלכם. הם עוד יודו לכם!

רופאים חושפים: 5 דרכים מפתיעות לשיפור הבריאות שלכם בעזרת בצל

ילד בן 7 ניסה באופן נואש למכור את בובת הדובי שלו כדי לקנות אוכל, אז שוטר נכנס לתמונה ועשה מעל ומעבר כדי להציל את המצב