in

האישה הבינה שלבעלה יש מאהבת – ארגנה לו מתנת יום הולדת שהוא בחיים לא ישכח

אם אתם באמת רוצים להבין את הביטוי 'החיים הם גלגל' – אז אתם חייבים לקרוא את הסיפור הזה.

הוא רץ ברשת כבר זמן מה, העלילה אומנם לא הכי שמחה בעולם, אבל בואו נודה על האמת, היא בהחלט מבדרת. הסיפור פשוט למדי: אישה חדשה שבעלה בוגד בה והיא עומדת לחשוף את הכל.

אבל זו הדרך בה היא עשתה זאת שהעלתה לנו חיוך על הפנים – מכיוון שהאישה הזו מודעת היטב לכך שנקמה היא מנה שמוטב להגישה קרה…ואם אפשר ביום ההולדת של הבעל, מה טוב.

קראו את הסיפור בעצמכם ותראו איך הוא מתפתח.

אבל וודאו שאתם קוראים אותו עד הסוף. אנחנו מבטיחים לכם – זה יהיה שווה את זה!

© Shutterstock

"אז הייתה לי הרגשה שבעלי בוגד בי מכיוון שהוא השאיר הרבה סימנים. תמיד צחק וחייך כששלח הודעות טקסט, ואמר שזו רק אמא שלו כששאלתי. נשאר מאוחר בעבודה לילות רבים. כשהתקשרתי לחברים שלו מהעבודה הם אמרו שהוא יצא כבר לפני שעות. כששאלתי אותו מה קורה הוא צחק על זה ואמר שזה משהו שהם עושים אחד לשני במשרד כל הזמן.

הקש ששבר את גב הגמל, ומה שגרם לי לדעת שמשהו בהחלט קורה היה כאשר הוא יצא 'לקנות חלב' ב 23:30 וחזר רק ב 2 בלילה. עכשיו אם יש מילות חוכמה שאני יכולה להעביר לאחרות מכל שנות הניסיון שלי, זה שאם את חושבת שבן הזוג שלך בוגד בך, שכרי את שירותיו של בלש פרטי. הם טובים במה שהם עושים והם ישיגו ראיות שיעזרו מאוד מאוחר יותר בגירושים. 

עכשיו הגיע יום ההולדת שלו, אחרי מספר חודשים. אני יודעת מה אתם חושבים, למה לעזאזל חיכיתי כמה חודשים לפני שהתעמתתי איתו והאם זה באמת היה חייב להיות ביום ההולדת שלו? התשובה לשאלה הראשונה היא שרציתי כמה שיותר ראיות לתת לעורך הדין שלי, כמו גם למצוא מקום חדש לגור בו וכו'. התשובה לשאלה השנייה היא כמובן שזה היה חייב להיות ביום ההולדת שלו. אתם מבינים, אחרי ששאלתי אותו מה הוא רוצה ליום ההולדת השנה, הוא התעקש שאסע לחופשה עם חברות שלי מכיוון שהוא גם ככה צריך לעבוד ולא רצה שיזכירו לו שהוא מזדקן. 

אז ידעתי שהוא מתכנן משהו ואחרי שמצאתי בקבוק שמפניה ושתי כוסות מוחבאים בארון, משהו בתוכי התפוצץ. אז עשיתי מה שכל אישה נורמלית הייתה עושה. יצאתי מהבית והלכתי לחברות שלי, כאילו שנסעתי לחופשה מחוץ לעיר. בזמן שהייתי אצל חברות שלי, התקשרתי לאמא שלו, אבא שלו, אחותו ולכמה חברים שלו. אמרתי להם שאני רוצה לעשות לו מסיבת הפתעה גדולה, שאני רוצה להתגנב לחדר שלו עם בלונים, צפצפות, נצנצים ועוגה גדולה עם נרות. נשמע כיף, נכון? ובכן, זה בהחלט היה כיף.

© Pixabay

קבעתי עם כולם לפגוש אותי מחוץ לבית ב 8:30 בבוקר. כולנו התאספנו בתוך המעלית (8 אנשים סך הכל); אמא שלו החזיקה עוגה ואני מזכירה לכולם להיות בשקט. הכנסתי את המפתח לחור של מנעול הדלת; כולנו מתגנבים פנימה והולכים במורד המסדרון לכיוון חדר השינה. כל אחד מחזיק צפצפה ואמא שלו מחזיקה עוגה ומחייכת חיוך גדול. 

ובכן, בזמן שאני פותחת את הדלת סערה, כולנו צועקים 'הפתעה'!

אבל ההפתעה הייתה עלינו והנה שוכב לו בעלי, עירום כביום היוולדו יחד עם המאהבת שלו שבוהה בנו עם עיניים פקוחות לרווחה. אמא שלו הפילה את העוגה, אחותו החלה לצרוח, ואבא שלו החל לצעוק. העמדתי פנים שאני מזועזעת, וחברים שלו מנסים להוציא את כולם מהחדר בזמן שהם צועקים עליו. בעלי, סליחה, בעלי לשעבר, בוכה וצורח איך יכולתי לעשות לו את זה בזמן שהמאהבת שלו מנסה להתלבש תוך כדי שהיא בורחת מהבית. 

אין צורך לומר, זו הייתה מתנת יום ההולדת הטובה ביותר שאי פעם נתתי".

© Shutterstock

חושבים שהאישה עשתה את הדבר הנכון? ספרו לנו בתגובות למטה. 

אם אתם מוצאים חולצה קשורה 'בכוונה' על הוישרים של המכונית שלכם – אל תצאו החוצה כדי להוריד אותה!

אמא קנתה סבון כלים אבל לא שטפה איתו את הכלים. הנה 12 דברים חכמים שהיא עושה איתו