in ,

אם חד הורית אימצה תינוקת שננטשה בבית החולים, לא היה לה מושג איזה סוד ענק היא עומדת לגלות

כשהנישואים של קייטי פייג' הסתיימו כשהייתה בתחילת שנות ה 30 של חייה, היא החליטה שהיא תיקח את החיים בידיים ותכוון אותם לכיוון חדש.

חלק מהתכנית החדשה לחיים הייתה לעבור לבית חדשה בקולורדו, שם היא החליפה קריירה. שם היא גם החליטה לעשות מעשה אצילי: לאמץ ילד.

כפי שהיא כותבת בבלוג שלה, קייטי סבלה מבעיות פוריות בעבר, ותמיד חשבה על אימוץ ילד.

אז כך היה בשנת 2016, קייטי שמעה מהעובדת הסוציאלית על תינוק בן 4 ימים שננטש בבית חולים מקומי. לא היה לו אפילו שם.

קייטי ראתה זאת כסימן ועשתה צעד גדול אל עבר האימוץ. היא שימשה כאומנה לילד – לו קראה גרייסון – במשך כמעט 12 חודשים, ולאחר התקופה הזו בית המשפט ביטל את זכויות ההורים הביולוגיים. זה אפשר לקייטי לאמץ את הילד באופן רשמי, ו 11 חודשים אחרי שנולד גרייסון הפך לשלה.

כל התהליך אישר לקייטי שהיא באמת אוהבת להיות אמא, אז היא החליטה לאמץ שוב. התכנית הייתה לחכות כמה שנים כדי שהיא וגרייסון יוכלו להתמקם יחד בחיים החדשים שלהם.

ועדיין, כפי שרצה הגורל, עובדת סוציאלית נוספת התקשרה לקייטי חודש אחד בלבד אחרי שאימצה את גרייסון. תינוקת שנולדה הושארה באותו בית החולים…והיא הייתה זקוקה לבית באופן דחוף.

"במהלך 10 הדקות שלאחר מכן ובמהלך שיחות הטלפון שעשיתי במהלך אותו היום, שמעתי רק משפט אחד בראש: 'אני יודעת שאני מטורפת, אבל אלוהים אומר לי להגיד כן'", היא הסבירה.

כמה שעות אחר כך, התינוקת העונה לשם האנה, הובאה לביתה של קייטי. זה היה הרגע שקייטי הסתכלה מקרוב על צמיד בית החולים והלסת שלה פשוט נפלה כשקלטה: שם האמא של התינוקת היה זהה לשם האמא בצמיד בית החולים שהיה על גרייסון.

קייטי החליטה לחקור את צירוף המקרים, וגילתה שתאריך הלידה של אמא של האנה היה זהה לתאריך של אמא של גרייסון.

קייטי כתבה בבלוג שלה: "גרייסון הוא חצי אפרו-אמריקאי עם עור כהה ויפה ושיער מתולתל. ולהאנה יש עור בהיר עם שיער בלונדיני חלק".

אחרי שהצליחה לאתר את האמא הביולוגית של האנה, היא הצליחה לחבר בין את הנקודות. ובדיקת DNA אישרה שגרייסון והאנה הם אחים ביולוגים למחצה.

"מה אם התינוקת הייתה מגיעה למשפחה אחרת?" כתבה קייטי. "לעולם לא היינו מוצאים אותה או את אמא של גרייסון. הקשר ביניהם לעולם לא היה קורה".

"פשוט לא האמנתי לנס שקרה".

בדצמבר 2018 קייטי אימצה את האנה באופן רשמי.

"ביום שאמרתי 'כן' לאימוץ התינוקת הרגשתי הכי מוזר אי פעם", היא הסבירה. "אני לא חושבת שאי פעם הרגשתי עד לרגע הזה שאלוהים קורא לי".

"המוח שלי אמר לי להגיד לא בגלל שזה לא היה הגיוני ובהחלט לא היה בתכניות שלי, אבל משהו בתוכי אמר לי כן. זה נס טהור. סיכוי של פעם בחיים…תקראו לזה איך שאתם רוצים, אבל זה מדהים שהילדים שלי מצאו אחד את השני".

ואוו! איזה סיפור מדיהם ומחמם לב. קייטי את השראה אדירה, ואין לנו ספק שאת תהיי אמא מדהימה לילדים האלה.

אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו לא יכולים שלא לחשוב שכל דבר קורה מסיבה מסוימת.

שתפו את הכתבה אם גם אתם חושבים שלאלוהים הייתה תכנית עבור השניים האלה, וכדי להודות לקייטי ועל מה שעשתה.

ג'ינה בת ה 49 זכתה לתואר 'הסבתא הכי סקסית בעולם'

'התאומות הכחולות' עושות כותרות בכל העולם בזכות העיניים המדהימות שלהן – וכך הן נראות היום