in

11 סימנים דוחים שמערכת היחסים שלכם הגיעה לרמת הנוחות האופטימלית

הימים המוקדמים של מערכת יחסים הם נפלאים. אתם מתאמצים להיראות יפה, שומרים על עצמכם מטופחים, ומחביאים כל דבר מגעיל לגבי עצמכם. אתם אפילו לא נושמים לכיוונה אם לא לעסתם על איזה מנטוס לפני. בנות הן אותו הדבר, חלקות ושזופות, וגברים מתחילים לתהות האם היא נראית אחרת מלבד מושלמת.

אך ככל שהזמן עובר, דברים משתנים. אתם מרגישים בנוח ליד בן או בת הזוג שלכם, דברים נופלים בין הכיסאות, ההרגלים משתנים, ואתם מתחילים להתנהג בצורה נורמלית על ידם. ממש נורמלי. כאילו אתם שוכחים שהם בכלל בחדר. בסופו של דבר, הדברים עליהם עבדנו כל כך קשה להסתיר יוצאים החוצה – פשוטו כמשמעו. אבל אם אתם יכולים להתמודד עם הריח, המראות והצלילים שהחצי השני שלכם מפיק, אז כנראה שזכיתם בכל הקופה.

1. אין צורך או דרישה להתגלח

היופי של להרגיש בנוח יחד הוא שצריך להתגלח רק אם אתם רוצים. אין לחץ להיות חלקים בכל ימות השנה, שזה נפלא עבור נשים שפשוט אין להן כוח. אף בן זוג טוב לא יזרוק את החברה שלו בגלל קצת שיערות בגוף.

oi1

2. אתם מפליצים אחד ליד השני

זה טבעי, זה קורה, אז כדאי שתתרגלו. בנות מעמידות פנים שהן לא מפליצות, אבל אחרי צלחת חומוס גדולה כולנו מפליצים. בימים המוקדמים של מערכת היחסים, הן יסתירו את הפוקים הקטנים שלהן, אבל אחרי ששמעתם אחד, אתם תשמעו עוד הרבה. זה סימן טוב, תסמכו עלי.

oi2

3. אין שום בעיה לדבר על קקי

קקי זה לא משהו שמדברים עליו בפגישה הראשונה, אבל אחרי שמרגישים נוח אחד עם השני, לדבר על קקי זה דבר נורמלי לחלוטין. ציון דרך בכל מערכת יחסים, לדבר עם בן או בת הזוג שלכם על כמה אתם חייבים לחרבן זה סימן ברור שהגעתם לשיא של רמת הנוחות יחד.

oi34. שיחה על מחזור, במיוחד בצורה לא שיפוטית – זה דבר מקובל

אי אפשר להתחמק מזה, ברגע שאתם נמצאים במערכת יחסים רצינית, המחזור מרים ראשו פעם בחודש. זה משפיע על דברים רבים כמו תאבון, סקס, מצב רוח – אז זה טבעי שתדברו על זה. אם בן הזוג שלך יכול לדבר על המחזור שלך בלי לרצות לקפוץ מצוק, תחשיבי עצמך ברת מזל.

oi4

5. אתם משתינים עם דלת פתוחה

אתם באמצע שיחה חשובה אבל אחד מכם חייב לעשות פיפי. מה אתם עושים? ברור שממשיכים. בנקודה כזו או אחרת זה יהיה משהו שלא בא בחשבון, אבל במוקדם או במאוחר, אתם תישברו ותחליפו סיפורים על היום שלכם כשאתם בשירותים. לראות אחד את השני עושים פיפי בלי שיהיה אכפת – זה סימן שאתם על המסלול הנכון.

oi5

6. את נותנת לו להשתין במקלחת כשאת מתקלחת יחד איתו

זו נקודה קריטית. גברים אוהבים להשתין במקלחת, זה חוסך במים…בנות מצד שני חושבות שלהשתין בעמידה זה רעיון מוזר. אם אתם ג'נטלמנים אמיתיים, והיא נותנת לכם להשתין במקלחת, תסתובב ותוודאו שאתם מכוונים ישר לניקוז. אם היא יכולה להתמודד עם זה – אל תתנו לה ללכת.

oi6

7. ריח הפה של בוקר לא מגעיל אתכם

זוכרים שהייתם מצחצחים שיניים לפני סקס? כולנו היינו שם, כשאתם דואגים שהאהובה שלכם תריח את הפה שלכם בבוקר. אבל ברגע שאתם עוברים את השלב הזה, אין דבר טוב יותר מלהתעורר בבוקר ולתת לבן או בת הזוג שלכם נשיקה על הבוקר. אם אתם יכולים להתמודד עם הריח של ארוחת הערב של אתמול, אז הגעתם לשלב נפלא במערכת היחסים שלכם.

oi78. תחביב חדש כולל פיצוץ פצעים וחצ'קונים

בנות מוצאות הנאה חולנית ומוזרה בפיצוץ חצ'קונים ופצעונים בגוף של בן הזוג שלהן. אבל יש גם צד חיובי – אם היא מוכנה להיגעל עד כדי כך עבורכם, זה סימן נפלא. קחו את זה בתור מחמאה. היא לא יכולה לעמוד בפניכם.

oi8

9. גם כשאתם חולים זה לא אומר שלא מתנשקים

מחלה היא מחסלת תשוקה טבעית. כשאתם נמצאים בתחילת מערכת היחסים, אף בחורה לא רוצה שהגבר יראה אותה משתעלת, מקיאה ומלאה בנזלת. רוב הבחורות יגידו לכם להתרחק. אך אחרי זמן מה, אתם לא רואים את זה בתור דבר מגעיל, אתם פשוט רוצים להיות שם ולטפל בה. ברגע שמחלה לא מהווה מכשול, אתם יכולים ליהנות מרמה אחרת לגמרי של נוחות.

oi9

10. עלייה במשקל היא עניין זניח

גברים מבלים את היום באכילת חלבונים ואימונים, כשבנות לעומת זאת אוכלות אוכל של ארנבים ודופקות הופעות קבועות בסטודיו ליוגה, הכל על מנת לשמור על 'הגוף המושלם'. אך כשאתם עמוק במערכת היחסים, העצלנות משתלטת. לא בטוח שתשימו לב, אבל בן או בת הזוג שלכם יעלו איזה קילו או שניים ככל שהם מרגישים יותר בנוח. ברגע שאתם מגיעים לרמת הנוחות הזאת, אתם לא שמים לב לעלייה במשקל. אפילו אם אתם צריכים לקנות להם בגדים במידה גדולה יותר, אתם אוהבים אותם בדיוק אותו הדבר.

oi10

11. למרות כל זה, אתם עדיין חושבים שבן או בת הזוג שלכם סקסיים מתמיד

להגיע לרמת הנוחות המקסימלית במערכת יחסים זה לא רק סביב הדברים הקטנים והמגעילים האלה, זה למצוא את בן או בת הזוג שלכם מושכים למרות הדברים האלה. קקי, משקל, מחלות, חצ'קונים, כל הדברים האלה אומרים שאתם מושלמים אחד בשביל השני. הוא אולי יפליץ במיטה ויעיר אותך, אבל שנייה אחר כך את תתנפלי עליו. זאת אהבה חברים.

oi11

אז הנה לכם, הסימנים הקטנים והמגעילים האלה אומרים שאתם מושלמים אחד בשביל השני. אהבה היא לא סוף שבוע רומנטי בפריז. זאת רומנטיקה אמיתית. אהבה היא להגיע הביתה מהעבודה, להוריד את הנעליים, ולדבר עם החברה שלכם כשאתם עושים פיפי, ואז מפליצים כשאתם שוכבים יחד על הספה וצופים בפרנק וקלייר אנרדווד רוקחים מזימות. זה אולי נשמע דוחה, אבל תסמכו עלי, זה הדבר האמיתי.

19 תמונות של כלבים ובעלי חיים אחרים לפני ואחרי אימוץ

14 סיבות מדוע אחות גדולה זה הדבר הכי טוב בעולם עבור בנים