in , ,

היא הפכה שני מרכיבים פשוטים לתרופה לסרטן, אך אז הממשלה מנעה ממנה לפרסם אותה

הוא קטלני וכולם מפחדים ממנו. סרטן. כ 40 אחוז מהאנשים בעולם יפתחו סוג כזה או אחר של סרטן במהלך חייהם. וחולי הסרטן נמצאים בעלייה מתמדת.

יחד עם הסרטן מגיע הטיפול במחלה שהוא יקר מאוד, ובתמורה גם מאוד רווחי. אולי זאת הסיבה שמדענית בשם ג'והאנה בודוויג פיתחה שיטה לטיפול בסרטן, אך היא נדחתה בגלל שהיא לא רווחית בכלל. מחקר מחלת הסרטן מקבל מימון רב, אך עדיין יש פתרון או תרופה החלטית. שמן קנביס הפך לעניין גדול מאוד בשנים האחרונות, אך הוא לא זמין עדיין לכל חולי הסרטן. חלק מהעניין הוא שחברות התרופות הגדולות עדיין לא הצליחו לגבש תכנית עסקית ואיך להרוויח כסף מהשמן הזה. אם זה לא מגיע עם רווח, זה לא מגיע בכלל.

העניין בטיפול עם שמן קנביס רק גדל וגדל, אך הוא אינו זמין לכל החולים. כמו תמיד בחברה המודרנית, הכסף מדבר. אפילו אם זה על חשבון חייהם של חולים. הכסף מדבר, ובתעשיית הסרטן 125 מיליארד דולרים מדברים. אז המדענית הגרמנייה ג'והאנה בודוויג מצאה תרופה לסרטן ב 1951. בודוויג, בעלת שני דוקטורטים ברפואה ובכימיה פרמצבטיקה, שהייתה מועמדת 6 פעמים לפרס נובל, הייתה גם תלמידה נלהבת של פיזיקה, פסיכולוגיה וביוכימיה.זה מה שהיא אמרה על התרופה שלה לסרטן:

"יש לי את התשובה לסרטן, אבל רופאים אמריקנים לא מוכנים להקשיב. הם באים לכאן ומתבוננים בשיטות שלי ומתרשמים מאוד. ואז הם רוצים לעשות עסקה מיוחדת כדי לקחת את התרופה הביתה ולהרוויח הרבה כסף. אני לא מוכנה לזה, אז אני מנודה בכל מדינה".

היא מונתה על ידי הממשלה להוביל מחקר שיבדוק את תהליך הפיכת שמנים לחומרים מוצקים, או למעשה, להכין מרגרינה. וכך היא גילתה עד כמה מסוכנים שומני הטרנס לגוף האדם. ואז הגיעה התרופה לסרטן, כמו גם למחלות אחרות, כמו דלקת מפרקים, סוכרת, בעיות לב וכלי דם, ובעיות בתפקוד הכבד. היא גילתה שתאים סרטניים הם תאים שחסרים להם את מה שצריך כדי לגדול ושלתאי הדם האדומים עם סרטן אין שכבה שומנית. לאנשים בריאים יש את השכבה הזו.

היא טיפלה בחולי סרטן, והשיגה 90% אחוזי הצלחה. אפילו אנשים עם סרטן שלב 4 טופלו והחלימו.

זה מה שכלל הטיפול שלה:

שינויים בתזונה ובהרגלי האכילה, ללא תוספים, בלי מוצרים מן החי, מלבד גבינת קוטג', בשילוב עם שמן פשתן.

זה היה השילוב של החלבונים והשמן שיספק את החומרים המזינים הנכונים ברמה המולקולרית. תאי הסרטן היו נספגים או נוטשים. והגוף בינתיים היה מחלים לגמרי תוך 3 חודשים.

היא כתבה שישה ספרים וכתבות רבות בנושא. אך רוב הזמן שלה היא בילתה בדיונים משפטיים עם חברות מרגרינה. ואז בית המשפט מנע ממנה לפרסם את העבודה שלה, למרות השיטות מצילות החיים עליהן כתבה.

גבינת קוטג' ושמן פשתן עובדים כדי להמריץ מחדש את התאים.

הייתה לה הצלחה רבה במהלך המחקר שלה, וסוגים רבים של סרטן טופלו.

הנה ההנחיות והכללים איך לטפל בסרטן

* עליכם לקבל כמות מספקת של אור שמש כדי לעורר את תהליך ההחלמה בגוף והנפש
* שתו רק מים מינרלים/מסוננים
* הימנעו מבשר, סוכר, שומן של חיות
* לעולם אל תאכלו שאריות מזון, תאכלו מזון טרי מיד עם ההכנה שלו
* הימנעו ממזון מעובד
* תטחנו זרעי פשתן, ותאכלו אותם עד 15 דקות לאחר מכן
* תאכלו רק ירקות ופירות אורגניים
* ערבבו גבינת קוטג' ושמן פשתן ביחס של 1:2 וערבבו היטב עד שלא רואים את השמן
* הימנעו מתוספי מזון
* במקרה של סרטן, ד"ר בודוויג ממליצה על צריכה של 8 כפות שמן פשתן (בשילוב עם הקוטג') על בסיס יומיומי. כדי למנוע סרטן, אתם יכולים לצרוף כף אחת ביום.תפטרו מכל הרעלים, כמו מזונות מהונדסים גנטית, שומני טרנס, כלי מטבח מסרטנים כמו פלסטיק ומחבתות טפלון.

הרפואה המודרנית בהחלט משתמשת בחלקים גדולים מהמחקרים על שמן ושומנים של ד"ר בודוויג,

השתמשו במרכיבים איכותיים כדי לקבל את התפוקה הטובה ביותר. שמן פשתן איכותי, גבינה אורגנית ללא שומן, אשר מכילה אנזימים ופרוביוטיקה.

השיטה של ד"ר בודוויג יכולה לא רק למנוע סרטן, אלא גם להעלים אותו לגמרי.

כך תכינו את הדיאטה של ד"ר בודוויג:

ערבבו כף  שמן פשתן עם 2 כפות גבינת קוטג' אורגנית על כל 45 ק"ג משקל גוף.

בכלי זכוכית, הוסיפו כף שמן פשתן קר, והוסיפו שתי כפות קוטג' אורגני (2% שומן או פחות). ערבבו היטב עד שהשמן נעלם לגמרי בגבינה. אל תערבבו עם היד – השתמשו בבלנדר.

עכשיו תטחנו כמה כפות של שמן פשתן זהוב או חום, העבירו לקערת זכוכית והוסיפו את תערובת הקוטג' והשמן. ערבבו היטב. אתם יכולים להוסיף אגוזים, פירות, או תבלינים.

וזה הכל. בהחלט כדאי לנסות!

מקור
מקור

הצלמת הזו תיעדה את היופי של נשים מ 37 מדינות בסדרת תמונות עוצרת נשימה

11 טריקים גאונים שיהפכו אתכם לאלוהי הקולינריה