6 טיפים מעולים שיעזרו לכם להיפטר מהשומן הבטני תוך 10 ימים

2876

במהלך חודשי החורף כולנו מעלים קצת משקל.

ולרדת במשקל זה לא דבר קל. הדבר הראשון עליו אנשים חושבים כשהם רוצים לרדת במשקל זה לאכול פחות ואפילו להרעיב את עצמם. אך ישנם כמה דברים שעליכם לדעת.

קראו את רשימת הטיפים למטה שיעזרו לכם לרדת במשקל בדרך בריאה ונכונה.

הפחיתו צריכה של מלח 

תפריט עשיר במלח גורם להצטברות של נוזלים אשר מובילים לשומן בבטן. אכילת מלח מעלה את כמות הנתרן בדם ומשפיעה על תפקוד בכליות. לא משנה כמה אתם מנסים, אתם לא יורדים במשקל ומלח הוא הסיבה. הגבילו את צריכת המלח לחצי כפית ביום.

הפחיתו צריכת פחמימות 

לחם, פסטה, אורז ושאר הפחמימות יכולות להעלות את רמת האינסולין אשר מוביל לשומן בטני. אז, החליפו פחמימות במזונות עשירים בחלבון. לא תחכו זמן רב לפני שתראו אתכם עצמכם יורדים במשקל.

אל תצרכו יותר מדי מזונות חריפים

אוכל חריף הוא טעים אבל צריכה מוגברת שלו גורם לחומציות יתר בקיבה וזה מוביל לבעיות עיכול שונות. בעיות עיכול גורמות לנפיחות ושומן בטני. הימנעו מתבלינים חריפים כשאתם מנסים לעשות דיאטה.

הפחיתו צריכת חלב

ככל שאנו מזדקנים, הסיכוי שלנו לפתח רגישות ללקטוז גוברת. מוצרי חלב גורמים לגזים, כאבי בטן, ונפיחות. החליפו חלב ביוגורט דל-שומן.הפחיתו צריכת אלכוהול, קפה וסוכר

אלכוהול, קפה וסוכר גורמים לאחסון של שומן. בנוסף, הם גורמים להשתוקקות לאוכל. והרצון העז הזה לאכול גורם לעליית משקל מהירה.

צרכו פירות טריים

לפירות יש תועלות בריאותיות רבות אבל נסו לצרוך יותר פירות הדר ופירות יער מאשר תפוחים, אגזים או בננות – פירות בריאים אך עם כמות גדולה בהרבה של סוכר.

השאר תגובה