in ,

10 סימנים שמצאתם את האחד או האחת

מערכות יחסים. לכולנו הייתה אחת, או שתיים..או אפילו 20. בהחלט יהיה הוגן לומר שהעידן של חתונה עם החבר מהתיכון כבר מזמן הסתיים, לפחות עבור רובנו. אין בזה בושה. נישקתם כמה קרפדות, וגם אהבתם את זה.

אך בנקודה מסוימת, אתם תפגשו מישהו אחר, אבל איך תדעו אם הוא או היא זה האחד או האחת? בדרך כלל אומרים 'כשאתה יודע, אתה יודע', אבל למי שמאוהב זה בהחלט קל להגיד את המשפט הזה. אהבה היא מסובכת ואישית עבור כל אחד ואחת – אבל אני כן חושב שיש סימנים שמעידים שהמצב עבור שניכם הוא לא רע בכלל.

1. זה לא מרגיש כמו מטלה להיות איתם

היו לי מערכות יחסים כשההרגשה הייתה של מאמץ. כשבילוי יום שלם עם אותו אדם היה יכול להיות מעייף. כשאתם נמצאים עם האדם הנכון אין מחשבות רעות או תהיות מה לעזאזל אני עושה כאן. כמובן, כולנו נהנים מהזמן הפרטי שלנו עם עצמנו מפעם לפעם, אבל באופן כללי אתם אמורים לרצות להיות עם האדם שאתם אוהבים. אתם רוצים להשקיע בשבילם בגלל שאכפת להם מה הם חושבים. עד לשלב שאתם מרגישים כל כך בנוח אחד עם השני, ופשוט לא משקיעים בעצמכם ויודעים שזה הדבר הכי טבעי בעולם.

sh1

2. ההרגלים הרעים שלהם לא גורמים לכם לרצות לדקור את עצמכם/אותם

טוב, אז אולי הנחירות שלהם גורמים לכן לרצות לחנוק אותם עם כרית, או הקנאקים שהם עושים באצבעות גורמים לכם לרצות לתת להם כאפה, אך אחד לא מושלם. אבל אדם חכם אמר פעם שהאי-שלמות היא מה שהופכת אדם למושלם, ואני בהחלט מאמין בתאוריה. אם אתם עומדים לבלות את שארית חייכם עם מישהו, תלמדו לקבל אותם כמו שהם, עם כל ההרגלים המעצבנים. אולי בסוף תאהבי את ההרגלים הקטנים שלהם…

th23. אתם נהנים להיות איתם ולא לעשות שום דבר

זה אחד הסימנים הכי בולטים. אין צורך לעשות תכניות גדולות או למלא את הזמן בהרפתקאות. אתם יכולים לשבת באותו החדר ולא לדבר אחד עם השני ולהרגיש הכי בנוח והכי טוב בעולם. אחרי שעברתם את שלב הדייטים, יהיו הרבה לילות של ישיבה בבית מול הטלוויזיה, ולדעתי אלו הלילות הכי טובים.

th3

4. הם הראשונים אליהם אתם פונים

אולי היה לכם יום רע, אולי אתם בלחץ מהעבודה, או שאולי מישהו עצבן אתכם ברחוב. לא משנה מה הסיבה, הם הראשונים שתתקשרו אליהם או תשלחו להם SMS. הם יודעים בדיוק מה להגיד כי הם מכירים אתכם יותר טוב מכל אחד אחר.

th4

5. הם מוציאים את הדברים הטובים שבכם

באותה דרך שיש אנשים שמוציאים את הרע באחרים, כמו המעצבן בעבודה שגורם לכם לחשוב דברים רעים (ולא חוקיים), האיש הנכון יכול להוציא את הצדדים הטובים שבכם. זה יכול להיות הצד הרך והנחמד, זה יכול להיות הצד המשקיע ומלא האמביציה. לא משנה מה זה, אם מישהו גורם לכם להיות אנשים טובים יותר, בהחלט שווה להשאיר אותם לצידכם.

th5

6. אתם לא שומרים סודות אחד מהשני

טוב, אז אתם לא צריכים להגיד להם שארוחת הערב שהם הכינו הייתה מגעילה, או שלפעמים אתם אוכלים את כל השוקולד ולא משאירים להם – אבל אתם לא מרגישים שאתם צריכים להסתיר מהם סודות גדולים. אפילו אם זה טעויות שעשיתם או דברים שאתם מפחדים שישפטו אתכם עליהם; אתם מרגישים מספיק בנוח כדי שהם יראו מי אתם באמת, ויש לכם מספיק ביטחון שהם יאהבו אתכם לא משנה מה.

th6

7. אתם שמחים לתת להם לחיות את החיים שלהם

אם אתם מרגישים צורך לשים GPS בטלפון הנייד שלהם כדי לדעת איפה הם בכל רגע, זה כנראה אבוד. מערכת יחסים שמתפקדת כראוי בנויה על אמון וכבוד. זה בהחלט בריא לעשות דברים לחוד מפעם לפעם.

th78. אתם מוכנים להתפשר

אם אתם רוצים לצאת עם מישהו שמסכים איתכם לגבי כל דבר, תצאו עם עצמכם. אין דבר סקסי יותר מאשר מישהו שמוכן לאתגר אתכם, ויכוח לוהט שמסתיים במייק אפ סקס הוא הדבר ממנו עשויים חלומות. אבל בנימה רצינית יותר, אתם מוכנים להיפגש איתם באמצע. אולי יש דברים שמעניינים אותם אבל אתם חושבים שהם שטויות, אבל אם עדיין מתעניינים. בגלל שזה עושה אתכם שמחים לראות אותם שמחים…

th8

9. אין לכם תכנית גיבוי

אם אתם מוצאים את עצמכם שומרים מישהו על אש קטנה למקרה שמשהו לא ילך, זה כנראה סימן שמשהו באמת לא הולך.

th9

10. אתם יודעים שהם יעשו עבורכם את כל הרשימה למעלה

th10

אני לא אומר שכל הרשימה הכרחית, אבל אם אתם פוגעים ברוב, אתם בהחלט בדרך הנכונה. מכירים סימנים נוספים? שתפו אותנו בתגובות למטה.

האישה הזאת גססה כשהרכב שלה עף מצידי הכביש, אבל כלב משוטט הציל את חייה בדרך מופלאה

15 קשיים שרק נשים עם חזה גדול מכירות