in ,

כך תגמלו את הילד שלכם מחיתולים תוך 3 ימים. לא להאמין שזה באמת עובד!

מרגע הלידה, הילדים שלנו לובשים חיתולים כדי שהם וגם אנחנו נוכל להתמודד עם ה'לכלוך' שלהם בצורה טובה יותר. זה עובד זמן מה, אבל בסופו של דבר כל הורה צריך להתמודד עם גמילה של הילד. וכמו שכל הורה יגיד לכם, יהיו תאונות. התדירות משתנה מילד לילד, אבל תחשבו שאתם שונים אם הילד המתוק שלכם מתקשה להתרגל למציאות החדשה. זה טבעי לגמרי.

בסופו של דבר התוצאות שוות את האתגר שעומד בפניכם, אבל מדוע גמילה צריכה להיות כל כך קשה מלכתחילה? אחרי כל כך הרבה שנים שאנחנו מלמדים את הילדים שלנו איך לעשות את זה, הייתם חושבים שהייתה דרך קלה יותר לעשות זאת. לפי לורה ג'נסן, הפתרון לגמילה קלה כבר כאן. והחלק הטוב ביותר – לוקח רק שלושה ימים לעשות את זה! זה אולי נשמע יותר מדי טוב בכדי להיות אמיתי, אבל לפי הספר החדש שלה "3 Day Potty Training," זה לא צריך להיות כל כך קשה. תתכוננו: שלושת הימים של התכנית הם אינטנסיביים ביותר.

"ההורים צריכים לדעת שתהיה להם עבודה קשה, ושהם יצטרכו להקדיש את כל שלושת הימים לילד שלהם. זה אומר לוותר על זמן לעצמם. אתם לא תבשלו, תנקו או תבקרו חברים – או תצפו בתכניות האהובות עליכם בטלוויזיה. אתם תבלו את כל השעות הפנויות שלכם עם הילד, אז כדאי שתעשו קניות ותכינו אוכל מראש. תעשו כביסה ותנקו את הבית מבעוד מועד. תהיו מוכנים לשחק משחקים, לצייר ולבלות זמן עם הילד שלכם", אומרת לורה ג'נסן.

זה אולי נשמע כמו טירוף רציני, אבל מי יכול להתווכח כשהאלטרנטיבה יכולה לקחת שבועות או חודשים של תסכול? כך תתחילו את הדרך של הילד שלכם לגמילה מחיתולים.

כשהילד שלכם מתעורר ביום הראשון של התכנית, תחליפו את החיתול שלו ותבקשו ממנו לזרוק אותו לפח. תבקשו ממנו להגיד 'ביי ביי' בזמן שהוא סוגר את הפח.

dp1תוודאו שהילד שלכם לובש רק חולצה ארוכה שמגיע עד לברכיים שלו. החלק החשוב הוא להסביר שאין חיתול שתופס או מחזיק את הקקי או הפיפי שלו, אז הם צריכים להשתמש בסיר אם הם צריכים לעשות צרכים. אין רשת ביטחון.

dp2

תנו לילד שלכם ארוחת בוקר עם הרבה שתייה. ברגע שהם מסיימים לאכול, קחו אותם לסיר. הוא אמור להצליח לעשות פיפי בגלל הנוזלים הנוספים ששתה.

dp3

אתם עומדים לבלות שלושה ימים בלי לעזוב את הילד שלכם לרגע (לכן כדאי לעשות זאת במהלך סוף שבוע), אז תתכוננו להרבה זמן משחק.

dp4

תוודא שיש לידם תמיד בקבוק או כוס מים לילד. תוודאו שהילד שותה באופן קבוע, וכל 15 דקות קחו אותו לשירותים. כן, כל 15 דקות במשך כל היום!

dp5

אחרי שהוא סיים לאכול ארוחת ערב, אל תתנו לו יותר לאכול או לשתות.

dp6

תוודאו שהוא הולך לסיר ממש לפני שהוא הולך למיטה.

dp7

תעירו את הילד באמצע הלילה כדי שילך לסיר. כן, זה אומר שאתם במשמרת מסביב לשעון.

dp8

חזרו על כל התהליך ביומיים הקרובים שוב.

dp9

אם הילד לא רוצה ללכת לסיר אחרי שהוא שתה, נסו לשכנע אותו. כשהילד עושה את הצרכים בסיר, תתגמלו אותו עם צעצוע, מדבקה או חטיף קטן. זה נתון לשיקול דעתכם.

dp10כשהילד שלכם יושב, תוודאו שהוא יושב על שטיחון לאמבטיה. ברוב השטיחונים יש תחתית גומי כך שהנוזל לא יחדור אותו. תאונות יקרו, וזה ייצור מחסום בין הטוסיק לשטיח או הרצפה.

dp11

אם הילד מפספס ועושה פיפי או קקי על השטיח. אל תכעסו, ואל תעשו מזה עניין. תנקו ותמשיכו הלאה.

dp12

זאת בהחלט שיטה שכדאי לנסות. אומנם במשך שלושה ימים לא יהיו לכם חיים. אבל זה יחסוך לכם כאב ראש גדול מאוד.

ההורים הסתכלו על התינוק החדש שלהם וסירבו לקחת אותו הביתה. כשהאחות ראתה, היא עשתה את הבלתי יאומן

התרגילים הטובים ביותר לירכיים פנימיות: עשו אותם פעם ביום והרגליים שלכן יהיו חטובות ומדהימות!